niedziela, 10 stycznia 2016

Kate wraz z rodziną Middletonów i innymi członkami rodziny królewskiej na uroczystej mszy z okazji 100 rocznicy zakończenia bitwy o GallipoliKolejny szczęśliwy dzień za nami! Nie dość że pogoda w Anglii była dzisiaj wyjątkowo piękna i słoneczna to po porannym dotąd nieznanym zdjęciu Kate z dawnych czasów mamy nową dawkę zdjęć Kate tym razem w towarzystwie swoich rodziców, Pippy i Jamesa oraz Królowej i Księcia na Mszy w Sandringham z okazji 100 rocznicy zakończenia bitwy o Gallipoli.


Msza odbyła się tradycyjnie w kościele św. Marii i Magdaleny w Sandringham, blisko posiadłości Królowej ale także Anmer Hall Kate i Williama. 
Po Mszy Królowa wraz z księciem Philipem, Kate i Williamem udali się pod pomnik wojenny aby minutą ciszy oddać cześć ofiarom poległym w czasie bitew oraz złożyć wieńce z okazji 100-lecia wycofania wojsk brytyjskich z półwyspu Gallipoli. 

Nie byli tu już obecni Middletonowie ani nie wracali spowrotem do posiadłości Królowej.Obecność rodziców i rodzeństwa Kate może świadczyć o tym, ze wczoraj razem celebrowali urodziny Kate. 

Zauważcie że Kate i Pippa mają te same buty!

Aquatalia Rhumba / Nordstrom


Kapelusz Kate pochodzi z Lock & Company "Fairy Tale"

Natomiast kostium Michael Kors to ten sam, który widzieliśmy na święta.

Michael Kors

Torebka Mulberry Bayswater

Mulberry


Rękawiczki Cornelia James Imogen Gloves


Cornelia James


3 komentarze:

 1. Eh... i znowu następny blog o Kate.

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo :) kolejny blog o Kate :) Już obserwuje :) Zapraszam do mnie !
  http://familyofcambridge.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się że się cieszysz ;)

  OdpowiedzUsuń