niedziela, 24 kwietnia 2016

Heads Together

Pałac Kensington ogłosił nową kampanię której twarzami są Kate, Willam i Harry. Kampania ma za zadanie przełamywać bariery i piętno tworzone wokół problemu zdrowia psychiczengo. Ma pomóc ludziom otworzyć się i nie bać się mówić o swoich problemach. 
Obawy przed ocenianiem wciąż blokują ludzi a to może doprowadzić do poważnych problemów, nawet do śmierci.Z tego powodu powstał poniższy filmik 

Każdy z trójki zaangażowanej w tą kampanię jest patronem wielu organizacji i skupia się na wielu problemach - Kate problemach u dzieci, William u mężczyzn a Harry u weteranów wojennych jednak ten projekt jest ich największym prowadzonym wspólnie.


Do udziału w akcji przyłączają się inne fundacje: Best Beginnings, Calm- The Campaign Against Living Miserably, Contact, Place2Be, The Mix, Mind i Young Minds UK, Help of Heroes, Combat Stress. Każda z nich skupia się na problemach zdrowia psychicznego, powodowanego przez nędzne warunki życia, problemy zdrowotne, domowe, braku akceptacji siebie i przede wszystkim nietolerancji przez otoczenie.
Kate mówi w filmiku, że zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne. Dlatego przekazem akcji ma być udział w maratonie w 2017 r - Virgin Money London Marathon Charity, którego celem jest raz na zawsze zakończyć piętnowanie i rozpocząć mówienie otwarcie o problemach zdrowia psychicznego.


Filmik pokazuje trójkę w bardzo luźnej atmosferze, śmieją się, rozmawiają a na końcu próbują ustawić się do wspólnego zdjęcia z poważnymi minami ale nie udaje im się to bo ciągle ich coś rozśmiesza.

Bardzo przyjemnie się go ogląda a przez obecność na nim Kate, Williama i pupila brytyjskiej żeńskiej młodzieży Harrego jest wielka szansa, ze dużo ludzi zapisze się do udziału w maratonie i będzie to wielkie wydarzenie, które zwróci uwagę na istniejący problem i pomoże przełamać barierę z nim związaną.
10 komentarzy:

 1. Odpowiesz na emaile? Przepraszam, ze tak naciskam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już odpowiedziałam. Mam nadzieję, że dostałaś maila.

   Usuń
 2. Dobrze, że zajmują się takimi sprawami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Filmik cudowny, a koncowka najlepsza 👍

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ ona jest szczupła!! Chyba aż za bardzo..

  OdpowiedzUsuń
 5. Będą wydane nowe znaczki z okazji 5 rocznicy ślubu K&W? Byłabym na nie chętna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe :) moją pierwszą myślą było - muszę zamówić dla siebie i Weroniki :) serio:) wiedziałam, że zechcesz:)

   Usuń
  2. Hehe. :) Taka okazja nie może mi przepaść

   Usuń
 6. Czemu nie ma notki o rocznicy ślubu K&W? Chętnie bym przeczytała...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety notka się nie pojawiła. Ale za to jest inna o wiele ciekawsza :)

   Usuń