środa, 24 lutego 2016

Dzień pełen spotkań w Edynburgu

Dzisiejszy piękny słoneczny dzień pełny spotkań jako Countess of Strathearn, Kate rozpoczęła od wizyty w St. Catherine's RC Primary School w Edynburgu, będącej członkiem  Place2Be.


Place2Be jest tutaj od 2001 by wspierać dzieci z problemami zdrowia psychicznego oraz ich rodziny w poprawnym ukierunkowaniu rozwoju swoich dzieci.
Organizacja opiekuje się 28 szkołami w Edynburgu i Glasgow.
Kate poznała tu nauczycieli i wychowawców i mogła porozmawiać z nimi o wyzwaniach z jakimi zmagają się dzieci. Miała również okazję wziąć udział w spotkaniu z podopiecznymi i pobawić się z nimi.
Kolejnym punktem dzisiejszego dnia był Wester Hailes Education Centre pod patronatem The Art Room
The Art Room powstał w Szkocji w 2014 r by pomagać dzieciom budować ich pewność i wiarę w siebie poprzez sztukę. Uczy umiejętnosci życiowych by podopieczni byli w stanie przekształcić dotychczasowe doświadczenia w lepszą przyszłość.

Trzecim punktem dzisiejszego dnia Kate jest Craigmount High School by wziąć udział w programie Tennis On The Road, którego celem jest poprawa umiejętności gry, zwiększenie zaangażowania w tenis i nauka czerpania przyjemnośći z tego rodzaju aktywnosci fizycznej aby stała się ona częścią życia na dłużej.W takim wydaniu jeszcze nie widzielismy Kate:
Kate ma na sobie koszulkę NIKE
Spodnie MONREAL LONDON TUXEDO TRACK PANTS i
buty ASICS
Dzisiejszy pierwszy strój Kate to czarny golf i spódnica Le Kilt 

Lyst
Do tego płaszcz od MaxMary 
I szpilki Stuart Weitzman POWER
Lyst


Na obecną chwilę nie ma zapowiedzianych wyjść dla Kate. Kolejną datą kiedy możemy przewidywać, że ją zobaczymy jest dzień Św. Patryka, 17 marca. Dątąd brała udział w obchodach, raczej spodziewam się że w tym roku będzie tak samo


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz