piątek, 18 marca 2016

Otwarcie kolejnego sklepu Each w HoltDzisiaj miało miejsce uroczyste otwarcie 21 sklepu fundacji Each - East Anglia's Childrens Hospices w Holt w hrabstwie Norfolk niedaleko posiadłości Kate i Williama Anmer Hall.
Kate została ich patronką w 2012r.


HuffPostUK


HuffPostUKEach zajmuje się zapewnianiem całościowej opieki dzieciom i ich rodzinom, wspierając ich fizycznie, emocjonalnie, społecznie i duchowo.
Członkowie fundacji prowadzą swe działania zarówno w szpitalach, hospicjach jak i w domu rodzinnym w zależności od preferencji dziecka i rodziny.
Wykwalifikowani opiekunowie to przede wszystkim pielęgniarki, doradcy, asystenci, terapeuci muzyki i sztuki, fizjoterapeuci, terapeuci zajęciowi, psychologowie, opiekunowie duchowi i kapelani a także kucharze i sprzątaczki. Czasami są wspierani przez studentów a także lekarza rodzinnego.
Wszyscy ze sobą współpracują dzieki czemu są w stanie zapewnić pomoc na każdej płaszczyźnie.


HuffPostUK

HuffPostUK

HuffPostUK

HuffPostUK

HuffPostUK

Ponad 700 dzieci i rodzin otrzymuje już wsparcie od fundacji. Około 300 od tej znajdujacej się w Norfolk, dokładnie w Quidenham.

Sklepy Each opierają się na dobrowolnych datkach od ludzi. Wciaż potrzebują dodatkowych dochodów czyli wsparcia od ludzi w postaci czystych i dobrych jakościowo przedmiotów do sprzedaży, takich jak ubrania, bibeloty, książki, zabawki, biżuteria, płyty, pościel, elektronika oraz meble.


Hello!

Hello!


Kate przyjechała na miejsce tuż przed 11.00. Przed przecięciem wstęgi poznała pracowników sklepu oraz mogła zobaczyć co aktualnie znajduje się w środku.

Kensington Palace


Kensington Palace


Kensington Palace


Kensington Palace

Kate przymierzyła kapelusz w sklepie:)

Najważniejszy moment dzisiejszego dnia czyli przecięcie wstęgi:


Kensington Palace

Podczas dzisiejszej wizyty Kate kupiła książeczkę dla George'a "Strażak Sam" "Fireman Sam's Favourite Tales" oraz figurkę Dla Charlotte od Beatrix Potter. Zapłaciła 10 funtów gotówką i powiedziała że strażak Sam to ulubiona książeczka jej synka oraz że poprosił ją aby rozejrzała się za helikopterem:)


Dzisiejszy strój Kate to płaszcz M Missoni, który miała juz wcześniej na sobie.


Pinterest

Niebieska sukienka Zara (którą mam w swojej szafie:)
Zara


I prawdopodobnie nowe szpilki od Prady.


Ten talerzyk to pamiątka z dzisiejszego dnia.****************

W niedzielę Wielkanocną na kanale ITV ( na razie nie wiem czy będzie transmisja gdzieś na polskich kanałach - jeśli znajdę taką informacje to z pewnością sie z Wami podzielę) w godzinach 20-22 będzie emitowany dokument o Królowej Elżbiecie z okazji jej 90 urodzin w którym będziemy mogli posłuchać wywiadu między innymi  z KATE!! To wspaniała informacja!Kochani zapraszam do komentowania - zadawania pytań, wyrażania opinii i udziału w dyskusjach, będę miała pozucie, że to co robię ma sens:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz